איך למצוא את המורה הטוב ביותר בשבילך?

לאחר שהחלטת  לקחת שיעורי גיטרה, אחד הצעדים החשובים לקראת המטרה הוא למצוא את המורה לגיטרה הטוב ביותר עבורך. מורה לגיטרה מנוסה ואחראי יוכל לכוון, להדריך ולהשפיע עלייך ועל עתידך, כמוסיקאי מתחיל. בדומה לתחומים רבים, גם לימודי גיטרה דורשים מיומנות, הכשרה ואהבה בלתי מתפשרת לכלי ולמוסיקה בכלל. פעמים רבות, אנשים מוצאים עצמם לוקחים שיעורי גיטרה עם מורה לגיטרה בינוני, אשר לא עונה על דרישותיהם ולא מפתח את יכולותיהם באופן האופטימלי. מורה  לגיטרה כזה, יתברר בהמשך, מהווה בזבוז זמן וכסף ועלול אף להעביר מסרים מוטעים ולימוד גישות אשר לא יתאימו לך, באופן אישי. באופן דומה, לימודי גיטרה עצמאים ללא עזרה ויד מכוונת, יכולים אף הם להיכשל ולהיות תהליך איטי ומייגע, אשר בסופו של דבר אף ישכיח ממך את הרצון  לקחת שיעורי גיטרה. 

אז איך מוצאים מורה לגיטרה ?

  • השוואת מחירים – אין ספק שדווקא בזמנים לחוצים כאלה, מחירי שיעורי גיטרה זולים הינם מפתים מאד. רבים מהמורים לגיטרה מתהדרים ב”מחירי רצפה”, אשר התמורה להם אינה בטוחה כלל. עם זאת, חייבים לזכור, כי מורה לגיטרה זול לא בהכרח טוב יותר. לפעמים דווקא, מורה לגיטרה שיהיה יקר יותר, יוכל ללמד גיטרה ולכוון אותך באופן אישי וספציפי יותר, כך שתגיע ליעדך לאחר מספר שיעורי גיטרה מועט, ובסך הכול, אף תוכל להרוויח.
  • מחליטים על דרך וכיוון ברור – לפני שאתה פונה למורה לגיטרה, טוב ככל שיהיה, אתה חייב להחליט בינך ובין עצמך על היעד אותו תרצה לכבוש. האם אתה רוצה לנגן על גיטרה להנאתך? האם אתה חולם על קריירה בתחום? איזה סוגי מוסיקה אתה אוהב? מה היית רוצה ללמוד לנגן על גיטרה ? לאחר שביררת עם עצמך נושאים אלה ואחרים, בחר שיעורי גיטרה אצל מורה אשר יכול לענות על דרישותיך באופן הטוב ביותר.
  • מורה  לגיטרה טוב יכול להימדד על פי מכתבי ההמלצה עליו, חוות דעת חיוביות מחברים ותלמידים קודמים, וניסיון קודם עשיר ומקצועי. נסה ללמוד על כל אחד מגורמים אלה בשיחה הראשונית שלך עם מורה לגיטרה.

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube