איך מתחילים לנגן על גיטרה?

אם גם אתה תמיד רצית לנגן על גיטרה, ולא מצאת את הזמן, המקום והמורה לגיטרה הנכון, אם התחלת לנגן על גיטרה, ואתה לא מרוצה מקצב וצורת התפתחותך בתחום, אם סתם בא לך לנגן מוסיקה טובה לנשמה או שאתה רוצה להנחיל לידיך חינוך מוסיקלי  טוב, סביר להניח, כי הגעת למקום הנכון. 

כאשר מנסים שיעורי גיטרה באופן עצמאי, התיסכול הוא רב. לאחר פרק זמן מסוים, אפשר להרגיש כי אין יד מכוונת, ההתקדמות היא איטית ולא עקבית והטכניקה לא זורמת. לפעמים, כל מה שנדרש הוא מורה לגיטרה טוב, אשר יידע להדריך , לעודד וללמד את הדברים הנכונים בזמן הנכון. מעבר לכיף, ולהתפתחות המהירה כאשר לומדים לנגן על גיטרה עם מורה לגיטרה טוב, אפשר לקבל מושג על היכולות האמיתיות  בזמן אמת, וללא תירוצים או עיכובים. 

 

 

למה ללמוד לנגן על גיטרה דווקא איתי?

  • שיעור גיטרה חינם לניסיון- שיעור גיטרה זה נועד עבורך בכדי שתוכל להכיר אותי ולבדוק את מידת ההתאמה שלי אליך. נוכל להעריך את יכולותיך, נקודות החוזק שלך והדרישות שלך משיעורי גיטרה. במרבית המקרים אצל מורה לגיטרה אחר, שיעור גיטרה זה אינו חינם, ויכול לעבור פרק זמן ארוך עד שתלמד האם המורה לגיטרה מתאים לך.
  • התקדמות בקצב האישי – כאשר מורה לגיטרה מעריך באופן נכון את היכולות והחוזקות שלך, ויודע איך להתמודד איתן, אפשר להתקדם  על לימודי גיטרה בקצב המתאים לך באופן אישי כמו כפפה ליד. קצב ההתקדמות הוא גורם חשוב בלימודי גיטרה, בכדי שתוכל להגיע בדיוק לנקודה בה תרצה להיות, רחוק מאכזבה וקרוב למיצוי.
  • ללמוד את הדבר הנכון, בזמן הנכון ובדרך הנכונה – כאשר ההתקדמות נעשית באופן נכון, תוכל ליהנות מכישורים חדשים שתלמד, טכניקות וטיפים אשר תוכל להבין בשלב המתאים במסגרת לימודי גיטרה. אפשר ללמד כל דבר, ובתנאי שתהיה בשל לקבלו. לכן, יש סדר מסוים לצורת הלימוד, כך שתוכל להישאר במרכז תשומת הלב באופן הטוב ביותר בשבילך
  • משוב מיידי – אם תוכל להיות ערני ולשים לב, הן לדברים הטובים והן לטעויות שאתה עושה בזמן הנגינה על הגיטרה, תוכל לנגן כל דבר שתרצה. ההבדל העקרוני בין שיעורי גיטרה אחרים לבד ובין לנגן עם מורה לגיטרה, הוא עצם היכולת להכיר את עצמך טוב יותר ולשפר את הנגינה משיעור לשיעור.
  • כיף, כיף, כיף – מעבר למוטיבציה בה תזכה, ולהשראה אותה תוכל לקבל, שיעורי גיטרה עם מורה לגיטרה הם הנאה צרופה. נגינה, שירה ומוסיקה בכלל הם מקור הנאה מרכזי בחיינו, וחבל לבזבז כל רגע שחולף. תוכל לבקש ממורה לגיטרה ללמוד כל סגנון מוסיקה שתרצה, מרוק, פאנק או פופ. עם הזמן תוכל לפתח שמיעה מוסיקלית טובה יותר, כך שיהיה לך קל  יותר לבחור שירים המתאימים לך באופן אישי.

 

חבל לבזבז עוד זמן, התקשר עוד היום בכדי לזכות בשיעורי גיטרה המותאמים במיוחד בשבילך, ותוכל להתחיל להינות.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube