כל תלמיד הוא עולם ומלואו...

התלמידים שלי

עם תלמידי הגיטרה שלי  נמנים: נגני גיטרה מתקדמים שרוצים לשפר את הטכניקה ולהביא את יכולת הנגינה שלהם לרמה גבוהה ומקצועית; נגני גיטרה מתחילים – בני נוער, צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות ללא כל ניסיון קודם בנגינת גיטרה שרוצים להיכנס בצורה הטובה ביותר לעולמה המופלא של הנגינה בגיטרה; ילדים ללא כל רקע מוזיקלי, שמגלים עניין במוזיקה ובגיטרה ונהנים מהעצמה אישית, חיזוק הביטחון העצמי ושיפור יכולות ריכוז והתמדה; אוהבי המוזיקה הישראלית שרוצים לדעת לנגן בגיטרה מגוון רב של שירים ישראלים סביב המדורה, מול הים או בסלון עם חברים; ואוהבי מוזיקת רוק, ג’אז או בלוז שחולמים לדעת לנגן בגיטרה אחד או יותר מן הסגנונות הללו.         

אשמח לענות על כל שאלה ולפגוש אתכם למפגש הכרות

 

Contact Me


 

מוש הוא מורה מצויין. למדתי דרך ספרים ולא הצלחתי, החלטתי לקחת מורה מקצועי והגעתי למוש,לאחר שנה למדתי מגוון רחב של טכניקות ואני כיום מנגן מגוון רחב של סגנונות
"צבי, רחובות, תלמיד של מוש 3 שנים"
"מאז שאני אצל מוש השתפרתי מאוד במעברי אקורדים, בפריטות, בסנכרון ביין הידיים, בקצב, במהירות, בעיקר מוש מעודד אותי להמשיך גם כשהתהליך נראה מיאש,מוש בוחר תרגילים מצויינים שנותנים מענה לבעיות שונות"
" "
" בעבר ניגנתי ברמה לא מקצועית, מאז שאני אצל מוש השתפרתי בהמון דברים, כמו לנגן שירים במלואים, ניגנתי אצל מוש שירים שלא הכרתי והתחלתי לאהוב אותם, עכשיו הרבה יותר כיף לי לנגן, אני מנגן עם החב'רה שלי , אנימקבל יחס אישי, מוש תמיד מתעניין ושואל לשלומי, נותן לי להרגיש נוח, הייתי מדרג את מוש בציון 10 "
"אופיר, ראשון לציון"
קשה להשוות את מוש למורים אחרים. הידע ויכולות הלימוד של מוש הם פנטסטים. מצחיק לראות איך שהפכתי לנגן מצויין תוך זמן קצר
"ירין גלעדי"
הניסיון שלי עם מוש הוא מצויין, הוא המורה הכי טוב שהיה לי. למוש יש את את האינפורמציה המדויקת שהייתי צריך כדי להתגבר על קשיי הנגינה שהיו לי
"תמיר"
בכל פעם שאני מסיים את השיעור עם מוש אני מרגיש יותר ויותר נרגש וכבר מחכה לשיעור הבא
"יואב"
לימודי גיטרה מזרחית- מוש מורה לגיטרה מדהים
מוש מורה לגיטרה פצצה. הוא כיפי ומגניב, באתי אליו לשיעורי גיטרה עם דרישה ברורה - רק מזרחי ושום דבר אחר. מוש ישר קלט אותי והבין עם מי יש לו עסק, בשיעורי הגיטרה למדתי דברים שאני אוהב שכיף לי איתם. היום בתכל'ס כבר אנחנו לומדים עוד דברים, למדתי אצלו שיעורי גיטרה בלוז, שזה מוסיקת נשמה כמו מזרחית, אבל של אמריקאים, מגניב ברמות. למדתי אצל שלושה מורים לגיטרה לפני שהגעתי למוש, ככה שאני יודע להעריך מורה לגיטרה שמתחבר לראש שלך ובאמת רוצה ללמד אותך. לימודי גיטרה פצצות.
"יריב, רחובות- תלמיד של מוש מזה שנה וחצי"
" "
לימודי גיטרה לא היו מעולם מהנים כמו אצל מוש – פשוט מורה לגיטרה מקצועי
כיף לי לבוא לשיעורי גיטרה אצל מוש. הוא מורה לגיטרה מצחיק ובכלל לא נותן מלא שיעורי בית מרגיזים. אני אוהב לימודי גיטרה. אני מעדיף שיעורי גיטרה מאשר לשחק במחשב מוש הוא אחלה של מורה לגיטרה.
"יואב , רחובות - בן 12- לוקח שיעורי גיטרה אצל מוש מזה שנה"
לימודי גיטרה אצל מורה לגיטרה קידמו אותי המון
אם עלי להמליץ על לימודי גיטרה אצל מורה לגיטרה אז וודאי שזה יהיה מוש. אני לומד אצל מוש המורה לגיטרה כבר 3 שנים, ואני נדהם כל פעם מחדש כמה עוד יש לי ללמוד ממנו. מוש מורה לגיטרה נהדר, מלא סבלנות ואיכפתיות. הגעתי למורה לגיטרה בלי לדעת לנגן בכלל והיום אני כבר מנגן סולואים של רוק ומופיע בעצמי. תודה לך מוש על שיעורי גיטרה מצויינים!!
"צבי,רחובות - לוקח שיעורי גיטרה אצל מוש מזה 3 שנים"
" "
" "
" "
" "
לימודי גיטרה באוירה סבלנית – מורה לגיטרה נהדר
מוש מורה לגיטרה נהדר ואני שמחה על ההזדמנות לכתוב אצלו באתר. הוא מורה לגיטרה מלא סבלנות ואמפתייה. בשיעורי הגיטרה הוא מבין היטב את הקושי בלימודי גיטרה כשאתה כבר לא ילד, ויש לו סבלנות אינסופית להדגים ולהראות שוב ושוב. יותר מכך, הוא מורה לגיטרה שיודע לעודד שלא מצליח לי ולתת לי תחושה טובה בכל שיעור ושיעור. המשפחה שלי המומה שהתחלתי לקחת שיעורי גיטרה ולמוש יש תרומה מכרעת בהצלחה שלי. הופתעתי לגלות כי לימודי גיטרה מהנים כל כך. אני ממליצה בחום לקחת שיעורי גיטרה אצל מוש פשוט מורה לגיטרה מדהים..
"אורית, נס ציונה - תלמידה של מוש מזה 5 חודשים"
" "
" "
" "
" "
" "
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube