אודות מוש שי
רוצים לדעת פרטים על מוש?

אני מוש שי, מורה לגיטרה בעל 10 שנות ניסיון בהוראת גיטרה ו- 20 שנות ניסיון בתחום של יצירה מוזיקלית ונגינה מקצועית. במהלך קריירה ארוכה, עשירה ומגוונת לימדתי גיטרה מאות תלמידים: במסגרת לימוד פרטית, בהנחיית סדנאות שונות בתחומי מוזיקה מגוונים ובמסגרות של בתי ספר למוזיקה. תלמידי הפכו לנגני גיטרה מקצועיים והם מנגנים כיום בהרכבים מוזיקליים שונים.

הידע והניסיון הרבים שלי מגיעים גם מתחום המקצועי של נגינה בגיטרה. חלק בלתי נפרד מן הקריירה שלי מוקדש להופעות חיות ולנגינה עם הרכבים בסגנונות מוזיקליים שונים. בנוסף, אני עובד כמפיק מוזיקאלי של הרכבים שונים, כמנטור להרכבים צעירים וכיועץ מוזיקאלי באולפני הקלטות.

רצוני לפתוח את הדלת לעולם הנגינה בגיטרה הביא אותי להשתלב בתחום של הוראת גיטרה, לצד התחום האמנותי של נגינה והופעות החיות.

במהלך שנותיי הרבות כמורה לגיטרה פתחתי טכניקות לימוד ייחודיות ולמדתי בארץ ובחו”ל טכניקות לימוד נוספות אשר מאפשרות לי להעביר שיעורי גיטרה מקצועיים שנותנים לתלמידים תוצאה טובה ומהירה. שיטות לימוד אלו מותאמות באופן אישי לצרכים, לאילוצים ולהעדפות המוסיקליות של כל תלמיד/ה והן מוכיחות את עצמם פעם אחר פעם כיעילות ומוצלחות.

שיעורי הגיטרה שלי מיועדים לכל הגילאים, לכל הרמות ולכל הסגנונות המוזיקליים. בין תלמידי תוכלו למצוא תלמידים שתמיד רצו לנגן גיטרה בשביל הכיף לעצמם או סביב המדורה, לצד תלמידים שבכוונתם להפוך למוזיקאים מקצועיים, להופיע כנגני גיטרה בהרכבים. תלמידי הגיטרה שלי מגיעים מאזורים שונים במרכז הארץ: רחובות, נס ציונה, יבנה, ראשון לציון, רמלה, גדרה ומושבים שונים באזור השפלה.

אני כאן בשבילכם ואני נותן מענה מכל הלב לכל שאלה להכוונה מקצועית ולבחירת סגנון.

 

 

Contact Me

 

מורה לגיטרה

  

 

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube